Navigovať do servisuKošice, Textilná 4Telefón+421 905 702 572, +421 904 220 311 E-mailwdservis@gmail.com Otváracia dobaPo - Pia: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00

Profil firmy

Profil firmy

WD SERVIS, s.r.o. ponúka svoje služby od roku 2010 a od roku 2012 sa stal súčasťou svetovej siete profesionálnych autoservisov BOSCH. Práve preto Vám môžeme ponúknuť skúsenosti a know-how získané spoločnosťou BOSCH.

WD SERVIS je pre Vás silný partner, ktorý svojimi inováciami utvára históriu automobilovej techniky. Aj vďaka týmto výhodám Vám vieme ponúknuť to, čo iní nemôžu. Sme autoservis, ktorý ponúka alternatívne riešenie pre majiteľov vozidiel, ktorí nechcú servisovať svoje vozidlá v značkovom autoservise, ale požadujú prvotriednu kvalitu a spoľahlivosť, a to všetko za optimálne ceny, autoservis, v ktorom možno urobiť údržbu vozidla i v záruke.

Navštívte WD SERVIS v Košiciach na Textilnej 4, a budete milo prekvapení, že aj v servise sa môžete cítiť dobre, že sa postaráme o Vás aj o Vaše vozidlo a Vaša peňaženka neostane úplne prázdna. Tešíme sa na Vás.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.