Navigovať do servisuKošice, Textilná 4Telefón+421 905 702 572, +421 904 220 311 E-mailwdservis@gmail.com Otváracia dobaPo - Pia: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00
Profesionálny servis a údržba brzdových systémov

Profesionálny servis a údržba brzdových systémov

Perfektne fungujúci brzdový systém je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre všetkých ostatných účastníkov dopravy. Zostaňte v bezpečí a nechajte si pravidelne kontrolovať všetky komponenty systémov, ktoré podliehajú prirodzenému opotrebeniu pri každodennom používaní. Kontrolujeme stav dielov, ako sú napríklad brzdové doštičky, brzdové kotúče alebo brzdová kvapalina, a v prípade nutnosti vykonávame odbornú výmenu.

  • Odborná a cenovo dostupná montáž originálnych náhradných dielov Bosch.
  • Kompletný rad štandardných produktov s kvalitou prvovýbavy
  • Najmodernejšie testovacie vybavenie pre odbornú diagnostiku a opravu

Kontaktujte nás

Po celý čas životnosti automobilu

Každé vozidlo má veľký počet opotrebovateľných dielov a komponentov v motore, v podvozkovej časti alebo v priestore pre cestujúcich. Väčšina týchto dielov je vystavená prirodzenému opotrebeniu pri každodennej prevádzke vozidla, ktoré nemusí byť vždy na prvý pohľad viditeľné. Preto láskavo venujte pozornosť pravidelným kontrolám v odbornom autoservise Bosch Car Service. Len tak budete mať istotu, že vaše vozidlo bude bezpečné pre vás aj pre ostatných účastníkov cestnej premávky.

Naše odborné znalosti sú vám zárukou

Stály prístup ku všetkým technickým údajom a postupom údržby a neustále školenie našich technických pracovníkov zaručujú schopnosť odviesť prácu na oprave vozidla spoľahlivo a profesionálne pre takmer všetky typy vozidiel. Najnovšie diagnostické vybavenie a originálne náhradné diely Bosch sú garantom bezpečnosti vášho vozidla po technickej stránke.

Kontrola bŕzd je otázkou dôvery

Pri výmene brzdových doštičiek a kotúčov preto veľkú pozornosť venujeme aj tým najmenším detailom. Našu dôveru vkladáme do vynikajúcej kvality špičkových náhradných dielov Bosch, pretože odmietame akékoľvek kompromisy v oblasti vašej bezpečnosti.

Cieľom je vaša bezpečnosť

Hneď ako nastane čas na údržbu a opravu kompletného systému bŕzd vášho vozidla, môžete sa spoľahnúť na odbornosť personálu nášho autoservisu. Pravidelne absolvujú školenia, aby neustále držali krok s najnovším technickým vývojom. Okrem toho majú neustály prístup ku všetkým požadovaným technickým údajom a postupom údržby – pre prakticky akúkoľvek značku na trhu. Najnovšie autoservisné vybavenie a originálne náhradné diely Bosch zaisťujú najvyššie možné bezpečnostné normy.

Naši experti odporúčajú

Naši experti odporúčajú

Máte pocit, že je brzdná dráha vášho vozidla príliš dlhá? Príčinou môže byť stará brzdová kvapalina, ktorú treba čo najskôr vymeniť. Pretože tekutina neustále absorbuje vodu, môžu vznikať bublinky vodnej pary pri vysokých teplotách, hneď ako obsah vody stúpne nad 3 %. Pri brzdení sú tieto bublinky stlačované a môžu brániť zvyšovaní brzdového tlaku. V najhoršom prípade to môže viesť k úplnému zlyhaniu celého brzdového systému. Naše odporúčanie: Pre vašu vlastnú bezpečnosť by ste mali meniť brzdovú kvapalinu každé 2 roky.

Je ešte niečo, čo by ste chcel vediet?

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.